Turkmenistan

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Turkmenistan

Nemovitost na prodej v Turkmenistánu

Turkmenistán je středoasijský stát hraničící s Afghánistánem, Íránem, Kazachstánem a Uzbekistánem. Má výhled na Kaspické moře. Do roku 1991 byl součástí Sovětského svazu. Je bohatá na plynová pole a jeho hlavním městem je Ašchabat.

Máte zájem o nemovitost na prodej v Turkmenistánu? Turkmenistán má pátou největší rezervu zemního plynu na světě, ale také jednu z nejvíce zkorumpovaných a represivních vlád na světě, takže není dobrým místem pro hledání nemovitosti k prodeji. Až donedávna velký Turkmenbashi Niyazov prostřednictvím obrovského kultu osobnosti soustředil moc úplně do svého

ruce, ovládal média, zakázal operu, balet, vousy, dlouhé vlasy a reprodukci hudby zaznamenané během veřejných akcí.

Turkmenistán umožňuje pronájem půdy cizincům na jakékoli období. Ale rizika jsou vysoká. V neposlední řadě je kurzové riziko, které představuje měna Turkmenistánu, Manat. I když byl realitní sektor úspěšný v mnoha částech světa, existuje alespoň jedno vzkvétající místo: Turkmenistán.

V centru města vyvlastňování pokračuje, zatímco bývalé sovětské čtvrti jsou zbourány, aby se vytvořil prostor pro velké zelené otevřené prostory a nové ulice poseté budovami. Kromě administrativních budov se zhmotnily také desítky obytných budov s mramorovými fasádami. Takže tyto projekty mohou nabídnout mnoho nemovitostí k prodeji v Turkmenistánu.

Dvěma velkými hráči v tomto stavebním boomu jsou francouzské a turecké společnosti a konkurence je stále tvrdší. Ašchabat samozřejmě není jediným místem, které těží ze stavebního boomu. Spousta peněz se valí do plánované turistické oblasti v přístavním městě Turkmenbaši.

  •  
    Stěhování do Turkmenistánu. Vysílejte a žijte v Turkmenistánu.

        Turkmenská republika v srdci střední Asie by mohla být životaschopnou alternativou k denní monotonii. Asijské oblasti se často neberou v úvahu při hledání místa k přemístění. Je to částečně kvůli nedostatku podnětů a důvěry v takové konkrétní skutečnosti, částečně kvůli nedostatečné znalos ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 13205

Prodat Třípokojový, Turkmenistan, Ashgabat, Ashgabat, villanova strisaili

2,490,670.00CZK
Prodat
Třípokojový

378 m²
Vynikající třípokojový byt k prodeji ve výborné lokalitě v polostrově.
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB